Water Technology & Corrugated

Seria DELTA

Segment maszyn wielkoformatowych drukujących w technologii UV oraz Durst Water Technology. Wysokowydajne urządzenia przeznaczone do zadruku tektury falistej. Dostępne w wielu konfiguracjach kolorystycznych z różnymi opcjami podawania i odbierania automatycznego. Seria maszyn DELTA jest stosowana przy druku standów reklamowych i opakowań. Maszyny posiadają różne prędkości druku, od 190m2/godz do ponad 9000m2/godz.
Najszybsza na rynku cyfrowa linia jednoprzebiegowa, drukująca z wykorzystaniem wodnych tuszy Durst WT. Uzyskuje prędkość do 9350 m2/godz. na arkuszach o szerokości 130 cm x 210 cm. Model ten pracuje obecnie z wykorzystaniem kolorów CMYK.
Najnowsze rozwiązanie do druku na arkuszach tektury falistej o rozmiarach 250 cm x 320 cm. Model ten drukuje z prędkością produkcyjną 190m2/godz. Wykorzystanie wodnej technologii pozwala osiągnąć najwyższą jakość druku dostępną na rynku.
Drukarka wielkoformatowa drukująca z wykorzystaniem tuszy UV, pozwala drukować na arkuszach do 250 cm szerokości z prędkością do 400m2/godz. Delta 250 posiada pełne akcesoria do automatycznego podawania i odbierania zadrukowanych arkuszy.
Wielkoformatowa maszyna drukująca w technologii UV na arkuszach o szerokości do 250 cm. Model ten może być skonfigurowany do wersji kolorystycznej CMYKLcLm. Dostępny jest również z pełną automatyką podawania i odbierania arkuszy zarówno z jednego jak i z dwóch stosów.
Wielkoformatowa maszyna drukująca w technologii UV na arkuszach o szerokości do 250 cm. Urządzenie drukuje z prędkością do 1250m2/godz przy pełnej szerokości arkusza. Dostępny jest również z pełną automatyką podawania i odbierania arkuszy zarówno z jednego jak i z dwóch stosów.