Pomagamy

Rok 2020 był rokiem pełnym wyzwań nie tylko dla branży poligraficznej, ale również dla świata, kraju oraz najbliższego otoczenia. Zarząd LFP Industrial Solutions Sp. z o.o. postanowił podziękować swoim Klientom, którzy pomimo wielu zaskakujących i trudnych momentów postanowili obdarzyć firmę zaufaniem i wybrali go na swojego dostawcę. Tym samym cały Zespół LFP Industrial Solutions Sp. z o.o. chciałby uczynić rok 2021, rokiem szans dla dzieciaków, które ze względu na różne przyczyny rodzinne, środowiskowe czy finansowe nie są w stanie rozwijać swoich pasji oraz wykształcenia.

Jak LFP Industrial Solutions pomaga?

Celem jest comiesięczne przekazywanie dedykowanego wsparcia finansowego przez LFP Industrial Solutions Sp. z o.o dla 12-stki najmłodszych wychowanków Fundacji ESPA. Akcja „Pomagamy #sPRINTem” jest nie tylko aktem wdzięczności dla współpracy z Klientami LFP Industrial Solutions, ale również wdrożonym autorskim programem, którego celem jest popularyzacja wśród pracowników (a od niedawna również Klientów i Partnerów) zdrowia, aktywności fizycznej, a także idei wspólnego spalania kalorii, a co najważniejsze pomagania dzieciom i młodzieży, w lepszym starcie w przyszłe, dorosłe życie.Nasze działania opieramy o Fundację ESPA.

Fundacja ESPA jest organizacją pozarządową o charakterze non-profit, z siedzibą w Legnicy, która poprzez edukację chce kształtować przyszłe pokolenie ludzi odpowiedzialnych, wywierających pozytywny wpływ na otoczenie. Celami ESPA są między innymi: pomoc społeczna, w tym pomoc rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz działania na rzecz wyrównywania szans tych rodzin i osób, ochrona i promocja zdrowia, podejmowanie i wspieranie działań w zakresie promocji nauki, szkolnictwa, edukacji, oświaty i wychowania, organizacja wypoczynku dzieci i młodzieży oraz wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej.Ty i Twoja firma również możecie pomóc!

Pierwotnie Akcja była zaplanowana i promowana wśród pracowników LFP Industrial Solutions. Ze względu na to, że to działanie odbiło się szerokim echem wśród naszych Klientów i Partnerów postanowiliśmy rozszerzyć jej zakres.
W końcu „Wystarczy zrobić tak niewiele, by pomóc tak wiele".

1.
Zainstaluj ogólnodostępną aplikację MapMyRun.
2. 
Wypełnij formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na samym dole.
3. Rejestruj swoją aktywność sportową UśmiechOsoba z danej firmy, która spali najwięcej kalorii może otrzymać wyróżnienie „Wzorowego Pomagacza”. Do pomocy można przystąpić w dowolnym momencie 2021 roku poprzez dołączenie do Grupy „Akcja pomagamy #sPRINTem”.
Więcej szczegółów w Regulaminie

Liczymy na Ciebie bez względu na to jaką aktywność uprawiasz!

Podsumowanie dotychczasowej Pomocy #sPRINTem

Grudzień 2020
Brajan, lat 10, wsparcie w nauce języka angielskiego.
Wyróżnienie Wzorowego Pomagacza dla: Sławomir Szeląg z LFP Industrial Solutions.

Styczeń 2021
Julia, lat 10, wsparcie w nauce języka obcego.
Wyróżnienie Wzorowego Pomagacza dla: Sławomir Szeląg z LFP Industrial Solutions.

Luty 2021
Miłosz, lat 12, wsparcie w nauce języka angielskiego oraz w rozwijaniu pasji jaką jest pływanie. 
Wyróżnienie Wzorowego Pomagacza dla: Marcin Wójcik z LFP Industrial Solutions.
Marzec 2021
Mikołaj, lat 10wsparcie w nauce języka angielskiego.
Wyróżnienie Wzorowego Pomagacza dla: Grzegorz Zieliński z LFP Industrial Solutions.
Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w Akcję. Pomaganie jest SUPER Uśmiech
Podziel się z nami tym jak Ty spalasz kalorie!