Tkaniny i dzianiny

Textile

Maszyny do druku bezpośredniego, sublimacyjnego oraz z wykorzystaniem tuszy do druku bezpośrednio na tkaninach i dzianinach. Urządzenia do produkcji tzw "Soft Signage" oraz dla potrzeb przemysłowego druku na tkaninach i dzianinach.
Maszyna wodna do zadruku bezpośredniego oraz transferowego na materiałach poliestrowych do szerokości 180 cm. Prędkość druku w trybie high-speed do 223m2/godz.
Urządzenie do zadruku bezpośredniego oraz transferowego na materiałach poliestrowych do szerokości 320 cm. Prędkość druku w trybie high-speed do 390m2/godz. Dostępna z opcją Big Roll - do 70 cm średnicy.
Rhotex do najszerszych zastosowań druku (do 500 cm szerokości) na tekstyliach poliestrowych w trybie druku bezpośredniego. Prędkość maksymalna 310m2/godz. Rozwiązanie jedyne w swoim segmencie.
Przemysłowy system druku na tkaninach poliestrowych z pasem klejącym i modułem czyszczącym. Druk z maksymalną prędkością 905 m2/godz. na podłożach do szerokości 320 cm.
Przemysłowe rozwiązanie do zadruku transferowego na materiałach poliestrowych do szerokości 1805 mm. Prędkość druku w trybie high-speed do 200m2/godz (112 lm/h). Możliwość zastosowania tuszy pigmentowych do druku na tkaninach.
Alpha 190 oferuje różne konfiguracje atramentów pigmentowych ze środkiem wiążącym firmy Durst. Dzięki temu nie wymaga się stosowania pokryć typu "pre-treatment".
Nowa seria Alpha oferuje różne konfiguracje i szerokości cyfrowego druku tkanin i dzianin z wykorzystaniem tuszy reaktywnych oraz tuszy pigmentowych ze środkiem wiążącym.